Datums Olimpiāde/ konkurss/sacensības Dalībnieks/-ce/-i Atbildīgais pedagogs (vārds, uzvārds) Godalgotā vieta/ Atzinība/ Pakāpe Piezīmes
Olimpiāde/ konkurss/ sacensības/ ZPD/skate Nosaukums Norises vieta Klase Vārds, uzvārds
18.10.2017 Sacensības "Lieliskā balva 2017" Lielvārdes novada sporta centrs 2.-9. Vlada Ivanova, Haralds Kristapurs, Līva Mateusa Kalniņa, Everts Gastons Spila, Nikola Marika Rīdere, Miks Ivanovs, Sandra Šale, Mārcis Dombrovskis, Amanda Ļeonoviča, Armands Brendons Jurēvičs, Oskars Kristapurs, Inese Kristapure Jānis Pamiljans 5. komandai
27.10.2017 Sacensības "Drošie un veiklie" Ogres novada sporta centrs 4.-5. Šarlote Dreijere, Paula Lorēna Lablaika, Adele Krūzmane, Līva Mateusa Kalniņa, Alise Kirsanova, Anete Deduškeviča, Madara Terēze Lāce, Amanda Pfeifere, Nora Grantiņa, Viktorija Vasiļjeva, Mikus Dāvis Bašens, Everts Gastons Spila, Markuss Balobosovs, Renārs Birovs, Lauris Bašens Jānis Pamiljans 5. komandai
24.11.2017 Konkurss "Asini prātu" 1.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 1. Valters Vilaus Dzintars Kaņeps -
24.11.2017 Konkurss "Asini prātu" 1.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 1. Maija Langrāte Dzintars Kaņeps -
24.11.2017 Konkurss "Asini prātu" 1.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 1. Karlīna Rutmane Dzintars Kaņeps -
24.11.2017 Konkurss "Asini prātu" 1.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 1. Valters Reidzāns Dzintars Kaņeps -
30.11.2017 Olimpiāde Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
40.bioloģijas olimpiādes
2.posms
E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 9. Annija Pelša Laimdota Butāne -
30.11.2017 Olimpiāde Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
40.bioloģijas olimpiādes
2.posms
E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 9. Amanda Ļeonoviča Laimdota Butāne -
02.12.2017 Konkurss "Asini prātu" 2.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 2. Lote Lizete Ločmele Dzintars Kaņeps -
06.12.2017 Konkurss Konkurss dabaszinātnēs 9.klašu skolēniem "Nāc un eksperimentēt sāc" E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 9. Annija Pelša Laimdota Butāne 1. Jauktās trīs novada skolu pārstāvju komandas
06.12.2017 Konkurss Konkurss dabaszinātnēs 9.klašu skolēniem "Nāc un eksperimentēt sāc" E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 9. Sandra Šale Laimdota Butāne - Jauktās trīs novada skolu pārstāvju komandas
06.12.2017 Konkurss Konkurss dabaszinātnēs 9.klašu skolēniem "Nāc un eksperimentēt sāc" E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 9. Armands Brendons Jurēvičs Laimdota Butāne - Jauktās trīs novada skolu pārstāvju komandas
06.12.2017 Konkurss Konkurss dabaszinātnēs 9.klašu skolēniem "Nāc un eksperimentēt sāc" E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 9. Amanda Ļeonoviča Laimdota Butāne - Jauktās trīs novada skolu pārstāvju komandas
06.12.2017 Konkurss Konkurss dabaszinātnēs 9.klašu skolēniem "Nāc un eksperimentēt sāc" E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 9. Daniela Vilcāne Laimdota Butāne - Jauktās trīs novada skolu pārstāvju komandas
06.12.2017 Konkurss Matemātika konkurss 4.klašu skolēniem "Tik vai cik" Jumpravas vidusskola 4. 8 dalībnieki Ineta Jurgensone -
08.12.2017 Konkurss "Asini prātu" 3.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 3. Marta Dembovska Dzintars Kaņeps -
08.12.2017 Konkurss "Asini prātu" 3.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 3. Andrejs Dumbra Dzintars Kaņeps -
08.12.2017 Konkurss "Asini prātu" 3.klasei E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 3. Rihards Brazuls Dzintars Kaņeps -
12.01.2018 Olimpiāde Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novada
olimpiāde vēsturē 9. klasei
Ogres Valsts ģimnāzija 9. Annija Pelša Ina Mārcēna -
17.01.2018 Sacensības Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē (U-10 grupā) Ogres novada Kultūras centrs 1. Maija Langrāte Dzintars Kaņeps 2. Individuāli
17.01.2018 Sacensības Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē (U-10 grupā) Ogres novada Kultūras centrs 1. Kitija Asare Dzintars Kaņeps 3. Individuāli
17.01.2018 Sacensības Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē (U-10 grupā) Ogres novada Kultūras centrs 2. Krista Kirsanova Dzintars Kaņeps 4. Individuāli
17.01.2018 Sacensības Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē (komandās) Ogres novada Kultūras centrs 1.-2. Maija Langrāte Dzintars Kaņeps 3. Skolas komandai
17.01.2018 Sacensības Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē (komandās) Ogres novada Kultūras centrs 1.-2. Kitija Asare Dzintars Kaņeps 3. Skolas komandai
17.01.2018 Sacensības Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē (komandās) Ogres novada Kultūras centrs 1.-2. Krista Kirsanova Dzintars Kaņeps 3. Skolas komandai
15.01.2018 Olimpiāde Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu apvienības
latviešu valodas un literatūras 44.olimpiādes
2.posms
8.-9.klases skolēniem
Ogres Valsts ģimnāzija 8. Una Krjučkovska Benita Jaunzeme -
15.01.2018 Olimpiāde Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu apvienības
latviešu valodas un literatūras 44.olimpiādes
2.posms
8.-9.klases skolēniem
Ogres Valsts ģimnāzija 8. Ilva Biķerniece Benita Jaunzeme -
15.01.2018 Olimpiāde Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu apvienības
latviešu valodas un literatūras 44.olimpiādes
2.posms
8.-9.klases skolēniem
Ogres Valsts ģimnāzija 9. Annija Pelša Benita Jaunzeme Atzinība
20.01.2018 Sacensības Latvijas skolēnu 71. sporta spēles 64 lauciņu dambretē (U-8 grupā) Liepupe 1. Kitija Asare Dzintars Kaņeps 3. Individuāli
01.02.2018 Olimpiāde Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novada mājturības un tehnoloģiju olimpiāde: Koka un metāla tehnoloģijās 8. un 9.klasei (zēni) Ogres Valsts ģimnāzija 8. Gļebs Koževņikovs Modris Cābe -
01.02.2018 Olimpiāde Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novada mājturības un tehnoloģiju olimpiāde: Koka un metāla tehnoloģijās 8. un 9.klasei (zēni) Ogres Valsts ģimnāzija 8. Mārcis Dombrovskis Modris Cābe -
07.02.2018 Sacensības Skolēnu sporta spēles volejbolā (meitenes, B grupa) Ogres novada sporta centrs 6., 9. Amanda Ļeonoviča, Sandra Šale, Annija Pelša, Zane Lukstiņa, Elīza Muzika, Nikola Marika Rīdere, Elizabete Greisa Spila Jānis Pamiljans 3.
08.02.2018 Olimpiāde Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības
krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde
10. – 12.klašu skolēniem
Ogres Valsts ģimnāzija 12. Žanete Agate Ezeriņa Irēna Janpaule 1. Nepiedalīsies republikas posmā, eksāmeni
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 3. Rihards Brazuls Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 3. Evelīna Sileniece Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 3. Marta Dembovska Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 3. Vlada Ivanova Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 4. Nora Grantiņa Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 4. Ainis Maksimovs Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 4. Marta Medne Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 4. Ansis Mednis Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 4. Amanda Pfeifere Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 4. Emīlija Ieva Ziediņa Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 5. Markuss Balobosovs Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 5. Mikus Dāvis Bašens Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 5. Šarlote Dreijere Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 5. Paula Lorēna Lablaika Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 5. Estere Martinsone Mirdza Kukule
13.02.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimpiāde „Start-Move-Fly” 3.-5.klasei Ķeguma komercnovirziena vidusskola 5. Viktorija Vasiļjeva Mirdza Kukule
14.02.2018 Sacensības Skolēnu sporta spēles volejbolā 6.-7.klasei (meitenes, C grupa) Ogres novada sporta centrs 5.-6. Anete Deduškeviča, Zane Lukstiņa, Elīza Muzika, Nikola Marika Rīdere, Elizabete Greisa Spila, Paula Lorēna Lablaika Jānis Pamiljans 1.
16.02.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
68.matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei
Jumpravas vidusskola 5. Mikus Dāvis Bašens Ineta Jurgensone 3. savā klašu grupā
16.02.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
68.matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei
Jumpravas vidusskola 5. Viktorija Vasiļjeva Ineta Jurgensone - savā klašu grupā
16.02.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
68.matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei
Jumpravas vidusskola 6. Elīza Muzika Ineta Jurgensone 2. savā klašu grupā
16.02.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
68.matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei
Jumpravas vidusskola 7. Valters Lesničenoks Ineta Jurgensone - savā klašu grupā
16.02.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
68.matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei
Jumpravas vidusskola 8. Ilva Biķerniece Ineta Jurgensone - savā klašu grupā
16.02.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
68.matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei
Jumpravas vidusskola 8. Samanta Ādamsone Ineta Jurgensone - savā klašu grupā
20.02.2018 Konkurss Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novada izglītības iestāžu audzēkņu skatuves runas konkursa pirmā kārta Ogres novada Kultūras centrs 7. Vita Muciņa Guna Jansone II pakāpe 7.-9. klašu grupā
20.02.2018 Konkurss Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novada izglītības iestāžu audzēkņu skatuves runas konkursa pirmā kārta Ogres novada Kultūras centrs 12. Anete Skudra Benita Jaunzeme II pakāpe 10.-12. klašu grupā
22.02.2018 Konkurss Starpnovadu izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkurss "Balsis" I kārta (1.-4.klašu ansamblis) Ogres novada Kultūras centrs 1.-4. Rasa Peismaliete, Laima Kirilova, Krista Kirsanova, Estere Plātiņa, Nora Grantiņa, Ansis Mednis, Marta Medne, Monta Ramma, Signija Robinzone, Emīlija Ieva Ziediņa Ingūna Lasmane I pakāpe 1.-4.klases ansamblis
22.02.2018 Konkurss Starpnovadu izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkurss "Balsis" I kārta (5.-9.klašu ansamblis)  Ogres novada Kultūras centrs 5.-9. Marta Medne, Paula Lorēna Lablaika, Viktorija Tumaša, Līva Ramma, Laura Dancigere, Marija Kozule, Amanda Larionova, Lolita Rumpe, Inga Elvīra Ketnere, Loreta Kasperska, Sandra Šale Ingūna Lasmane III pakāpe 5.-9.klases ansamblis
23.02.2018 Olimpiāde Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu
VII Mūzikas olimpiāde
Ogres Valsts ģimnāzija 6. Marija Kozule Arta Romančuka -
26.02.2018 Konkurss EKO forums A.Upīša Skrīveru vsk. 8. Tomass Kozlovskis Laimdota Butāne - Vērtējumi jauktajās komandās
26.02.2018 Konkurss EKO forums A.Upīša Skrīveru vsk. 8. Ilva Biķerniece Laimdota Butāne - Vērtējumi jauktajās komandās
26.02.2018 Konkurss EKO forums A.Upīša Skrīveru vsk. 8. Kristīāns Akmeņkalns Laimdota Butāne - Vērtējumi jauktajās komandās
26.02.2018 Konkurss EKO forums A.Upīša Skrīveru vsk. 8. Ralfs Čipāns Laimdota Butāne - Vērtējumi jauktajās komandās
26.02.2018 Konkurss EKO forums A.Upīša Skrīveru vsk. 8. Samanta Ādamsone Laimdota Butāne - Vērtējumi jauktajās komandās
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 5. Mikus Dāvis Bašens Laimdota Butāne 1. klases komandai
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 5. Anete Deduškeviča Laimdota Butāne 1. klases komandai
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 5. Kristena Balode Laimdota Butāne 1. klases komandai
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 6. Elīza Muzika Laimdota Butāne 1. klases komandai
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 6. Zane Lukstiņa Laimdota Butāne 1. klases komandai
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 6. Līva Ramma  Laimdota Butāne 1. klases komandai
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 8. Ilva Biķerniece Laimdota Butāne 2. klases komandai
01.03.2018 Konkurss Jauno vides pētnieku konkurss „Skolēni eksperimentē” (klašu komandu vērtejumā) E.Kauliņa Lielvārdes vsk. 8. Una Krjučkovska Laimdota Butāne 2. klases komandai
02.03.2018 Konkurss Starpnovadu izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkurss "Balsis" II kārta (1.-4.klašu ansamblis) Jelgava 1.-4. Rasa Peismaliete, Laima Kirilova, Krista Kirsanova,  Ansis Mednis, Marta Medne, Emīlija Ieva Ziediņa Ingūna Lasmane II pakāpe 1.-4.klašu ansamblis
06.03.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
alternatīvā krievu valodas olimpiāde 8.-9.klasēm
Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Una Krjučkovska Irēna Janpaule -
06.03.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
alternatīvā krievu valodas olimpiāde 8.-9.klasēm
Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Gļebs Koževņikovs Irēna Janpaule -
06.03.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
alternatīvā krievu valodas olimpiāde 8.-9.klasēm
Ķeguma komercnovirziena vidusskola 9. Loreta Kasperska Irēna Janpaule -
09.03.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
ģeogrāfijas olimpiāde 8.klasēm II posms (skolu komandās)
Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Samanta Ādamsone Lāsma Medne - vērtejums komandai
09.03.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
ģeogrāfijas olimpiāde 8.klasēm II posms (skolu komandās)
Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Ilva Biķerniece Lāsma Medne - vērtejums komandai
09.03.2018 Olimpiāde Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības
ģeogrāfijas olimpiāde 8.klasēm II posms (skolu komandās)
Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Ralfs Čipāns Lāsma Medne - vērtejums komandai
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 5. Mikus Dāvis Bašens Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 5. Anete Deduškeviča Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 5. Dmitrijs Dumbra Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 5. Viktorija Vasiļjeva Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 6. Raivis Jumucis Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 6. Mārcis Lācgalvis Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 6. Zane Lukstiņa Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 6. Elīza Muzika Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 6. Ingars Priževoits Ineta Jurgensone
12.03.2018 Olimpiāde Zemgales novada 6.– 9. klašu 17. matemātikas olimpiāde Jēkabpils Valsts ģimnāzija 6. Līva Ramma  Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 5. Anete Deduškeviča Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 5. Viktorija Vasiļjeva Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 5. Alise Kirsanova Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 5. Dmitrijs Dumbra Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 5. Mikus Dāvis Bašens Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Ingars Priževoits Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Mārcis Lācgalvis Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Elīza Muzika Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Armands Krjučkovskis Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Artūrs Ričards Feldbergs Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Emīls Kristofers Freibergs Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Asnāte Gutovska Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Raivis Jumucis Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Zane Lukstiņa Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 6. Līva Ramma  Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 7. Valters Lesničenoks Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 7. Miks Ivanovs Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 7. Jēkabs Ernests Ziediņš Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 7. Andis Stepiņš Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 8. Ralfs Čipāns Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 8. Tomass Kozlovskis Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 8. Kristiāns Akmeņkalns Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 8. Ilva Biķerniece Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 8. Una Krjučkovska Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 8. Samanta Ādamsone Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 9. Sintija Graumane Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 9. Andrejs Ļeonovičs Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 9. Daniela Vilcāne Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 9. Amanda Ļeonoviča Ineta Jurgensone
22.03.2018 Konkurss "Ķengurs" (2.-9.klase) Jumpravas vidusskola 9. Annija Pelša Ineta Jurgensone
23.03.2018 ZPD Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference LU Raiņa bulvāris 19, Rīga 6. Mārcis Lācgalvis Kristīne Daugule -
29.03.2018 Skate Starpnovadu izglītības iestāžu koru skate (1.-4.klašu koris)  Ogres novada Kultūras centrs 1.-4. Agnese Larionova, Zenta Ose, Rasa Peismaliete, Madara Tumaša, Laima Kirilova, Krista Kirsanova, Leonards Krūzmanis, Estere Plātiņa, Vlada Ivanova, Sanija Žukovska, Nora Grantiņa, Ansis Mednis, Marta Medne, Monta Ramma, Signija Robinzone, Emīlija Ieva Ziediņa Ingūna Lasmane I pakāpe
05.04.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimp.7.-8.klase Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Samanta Ādamsone Mirdza Kukule II vieta 27.04.2018. Zemgales reģiona angļu valodas olimpiāde 8. klašu skolēniem
05.04.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimp.7.-8.klase Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Judīte Rušķe Mirdza Kukule -
05.04.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimp.7.-8.klase Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Sabīne Fransisa Ulme Mirdza Kukule -
05.04.2018 Olimpiāde Angļu valodas olimp.7.-8.klase Ķeguma komercnovirziena vidusskola 8. Jānis Sņetkovs Mirdza Kukule -

 

Martā notikušajā starpnovadu (Ogre, Ķegums, Lielvārde) ģeogrāfijas olimpiādē  8.klasēm Jumpravas vidusskolas skolniece Agneta Liepiņa (skolotāja Ilze Ambote) saņēma Atzinību.
 
Apsveicam! 

 

 

Uzvara angļu valodas  olimpiādē!

 

20.janvārī Ķegumā notika starpnovadu angļu valodas olimpiāde 11.-12.klasēm,  kurā  Jumpravas vsk. 12.klases skolēns Jānis Smiltiņšieguva 1.vietu!


Apsveicam J. Smiltiņu un viņa skolotāju M. Kukuli!

PALDIES Lindai Sažinai (11.kl.) par piedalīšanos starpnovadu latviešu valodas olimpiādē un Zīlei Ašmanei (11.kl.) par piedalīšanos starpnovadu latviešu valodas un angļu valodas olimpiādēs!

 

 

 

Jumpravas vsk. skolēnu panākumi vēstures olimpiādē!

 

      2016. gada 14. janvārī Ogres ģimnāzijā notika starpnovadu vēstures olimpiāde 9. un 12. klasēm.  Jumpravas vsk. 12.klases skolēns Kārlis Gutovskis ieguva 1. vietu, 9.kl. skolēns Dāvis Skudra-2.vietu. Apsveicam skolēnus un viņu skolotāju Inu Mārcēnu ar augstajiem rezultātiem!


Paldies Elīnai Lesničenokai un Jānim Smiltiņam par piedalīšanos!

Projekts "Pumpurs"

Autobusu saraksts

          Autobusu saraksts

Stundu saraksts

Seko mums

FacebookMySpaceTwitterLinkedin