Jumpravas vidusskolas 2017. / 2018. m. g. 1.semestra
labāko liecību un atzinību saņēmēji

1.klase
Atzinības raksts par dalību konkursā “Asini prātu”:
Maija Langrāte
Karlīna Rutmane
Valters Reidzāns
Valters Vilaus

2. klase
Zelta liecība un atzinība par teicamām sekmēm:
Krista Kirsanova
Sudraba liecība un atzinība par labām un teicamām sekmēm saņem:
Haralds Kristapurs
Lote Lizete Ločmele
Rūdis Plaudis
Bronzas liecība un atzinība par labām sekmēm:
Beāte Jermaka
Estere Plātiņa

3.klase
Zelta liecība un atzinība par teicamām sekmēm un par dalību konkursā “Asini prātu”:
Rihards Brazuls
Sudraba liecība un atzinība par labām un teicamām sekmēm un par dalību konkursā “Asini prātu”:
Marta Dembovska

Bronzas liecība un atzinību par labām sekmēm:
Evelīna Rutkovska
Evelīna Sileniece
Atzinības raksts par dalību konkursā “Asini prātu”:
Andrejs Dumbra

4.klase
Zelta liecība un atzinība par teicamām sekmēm un par izcilu rezultātu konkursā Teci, teci, valodiņa”:
Nora Grantiņa
Sudraba liecība un atzinība par labām un teicamām sekmēm:
Amanda Pfeifere

Bronzas liecības un atzinība par labām sekmēm:
Ralfs Aleksandrovičs
Lauris Bašens
Renārs Birovs
Ansis Mednis
Marta Medne
Monta Ramma
Emīlija Ieva Ziediņa

5. klase
Zelta liecība un atzinība par ļoti labām un teicamām sekmēm:
Anete Deduškeviča
Sudraba liecība un atzinība par labām un teicamām sekmēm:
Mikus Dāvis Bašens
Viktorija Vasiļjeva
Bronzas liecība un atzinība par labām sekmēm:
Šarlote Dreijere
Adele Krūzmane

6.klase
Zelta liecība un atzinība par ļoti labām un teicamām sekmēm:
Elīza Muzika
Sudraba liecība un atzinība par labām un teicamām sekmēm:
Zane Lukstiņa
Bronzas liecība un atzinība par labām sekmēm:
Marta Liepiņa

7. klase
Bronzas liecība un atzinība par labām sekmēm saņem:
Lāsma Lāce

Bronzas liecība un atzinība par labām sekmēm un par sekmīgu piedalīšanos Piedaugavas stāstnieku konkursā “Teci, teci, valodiņa”:
Jana Ivanova
Atzinība par sekmīgu piedalīšanos Piedaugavas stāstnieku konkursā “Teci, teci, valodiņa”:
Vita Muciņa

8. klase
Sudraba liecība un atzinība par labām un teicamām sekmēm:
Samanta Ādamsone
Una Krjučkovska
Atzinība par ārpusklases darbu:
Samanta Ādamsone
Kristiāns Akmeņkalns
Gļebs Koževņikovs
Jānis Sņetkovs
Ilva Biķerniece

9. klase
Sudraba liecība un atzinība par labām un teicamām sekmēm.
Lielvārdes novada vienreizējā „Ziemassvētku stipendija”:
Annija Pelša

22.12.2017.

 

Projekts "Pumpurs"

Autobusu saraksts

          Autobusu saraksts

Stundu saraksts

Seko mums

FacebookMySpaceTwitterLinkedin